Balkan Travel Logo

Bulgaristan Konsolosluğu Yetkili Acentası

Vize Sihirbazı

Kanada Turist Vizesi

Firmamız 2007 yılından bu yana turizm, vize, vatandaşlık, eğitim danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir ve alanında en önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Her geçen yıl tecrübemiz artmış ve hizmet ağımız genişlemiştir.

Kanada turist vizesine, turistik amaçlarla Kanada’ya gitmek isteyen kişiler başvurmaktadır. Kanada ziyaretçi vizesi veya Kanada geçici yerleşim vizesi adı da verilmektedir. Bu vizenin süresi en fazla 6 aydır.

Kanada Turist Vizesi İçin Gerekli Evraklar

 • İngilizce, ıslak imzalı, mühürlü, Kanada Büyükelçiliği'ne hitaben antetli kağıda yazılmış olan vize talep dilekçesi (Seyahat amacı ve seyahat tarihi yer almalı. Ayrıca Kanada turist vizesi talep edildiği yazılmalı)
 • Son 3 aylık banka hesap özeti (Vadesiz banka dökümü bakiyesinin en az 7000 TL olması gerekmektedir. Bankanın imza sirküleri ile kaşeli ve ıslak imzalı olmalıdır)
 • Varsa kira geliri, tapu ve araç ruhsatı fotokopileri.
 • Evli ise evlilik cüzdanı fotokopisi.
 • Aile ya da arkadaş ziyareti söz konusuysa davetiye mektubu. (Davetiye mektubunu hazırlayan kişi Kanada vatandaşı ise pasaportunun fotokopisi, oturum izni sahibi ise oturum izni kartının önlü arkalı fotokopisi gerekmektedir.)
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi, yabancı uyruklu ise oturum izninin fotokopisi.
 • 2 adet yeni çekilmiş ve arka fonu beyaz olan biyometrik fotoğraf.
 • Son 10 yıl içerisinde alınmış en az 1 yıl geçerli pasaport.
 • Aile ve adres bilgilerini içeren tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (Evli kadınların evlendikten sonraki soyadı ile evlenmeden önceki soyadının yer alması gerekmektedir.
 • Kanada vize başvuru formu.
 • Aile bilgi formu.

Ek Belgeler

 

Şirket Sahipleri İçin Vize Başvuru Evrakları

Son 3 aylık orijinal faaliyet belgesi fotokopisi, Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi, şirketin imza sirküleri fotokopisi, son tarihli vergi levhası fotokopisi, SGK 4B hizmet dökümü gerekmektedir.

Devlet Dairesinde Çalışanlar İçin Vize Başvuru Evrakları

Kişinin bağlı bulunduğu kurumdan alınmış mühür ve ıslak imzalı görev izin yazısı, görev kimlik kartı fotokopisi, son 3 aylık, imzalı ve mühürlü maaş bordrosu gerekmektedir.

Emekliler İçin Vize Başvuru Evrakları

Varsa emeklilik kartı fotokopisi, emekli olunan kurumdan alınmış ıslak imzalı yazı veya e-devlet'ten alınmış emeklilik kaydı ve emeklilik maaş bilgisinin çıktısı, emeklilik maaşı aldığı bankadan geriye dönük 3 aylık banka dökümü ve banka yetkilisinin imza sirküleri yeteridir.

Öğrenciler İçin Vize Başvuru Evrakları

Güncel tarihli, orijinal öğrenci belgesi, muvafakatname (kişi 18 yaşından küçükse hem anne hem de baba tarafından imzalanmış noter onaylı belgenin orijinali olmalı) gerekmektedir.

 

Kanada Turist Vizesi İçin Genel Bilgiler

Kanada turist vizesine başvurmak için tüm uygunluk şartlarını taşımanız gerekmektedir. Başvurunuzu online formu doldurarak yapabilirsiniz. Formu oldukça dikkatli bir şekilde doldurmak gerekiyor. Aksi taktirde vize başvurusunun reddedilme olasılığı yüksek. Bu nedenle formun hassas bir şekilde eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulması büyük önem taşımaktadır.

Kanada Turist Vizesi Nereden Alınır ?

Balkan Travel bünyesinde çalışan alanında uzman danışmanlarımız Kanada turistik hakkında her türlü bilgiye erişmenize yardımcı olmaktadır. Vize almak için yapılması gereken işlemler hakkındaki detaylara da Balkan Travel ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Kanada Turist Vizesi Ücreti

Kanada turistik vize harç bedeli 100 CAD’dır.

Balkan Travel Aracılığıyla Kanada Turist Vizesi Nasıl Alınır?

Bünyemizdeki deneyimli çalışan kadromuz ile Kanada turistik vizenizi en hızlı şekilde almanıza yardımcı olmaktayız. Gerekli olan evrak listesine Balkan Travel aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kanada vizesi hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye de danışmanlarımız ile irtibata geçerek ulaşmanız mümkün.

Kanada Turist Vizesi Müracaatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vize başvurunuzun seyahat tarihinize kadar belirlenmesi için seyahat tarihinizden en azından birkaç hafta önce başvuru işlemlerine başlamanız uygun olacaktır. Kanada Konsolosluğu ihtiyaç gördüğü zaman başvuranı mülakata çağırabilir, ek evrak isteyebilir. Başvurunuzla ilgili kararı Kanada Konsolosluğu verecektir.


Kanada Turist Vizesine Hemen Başvur

Sorunuz mu var?

Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. SORU SOR