Balkan Travel Logo

Bulgaristan Konsolosluğu Yetkili Acentası

Vize Sihirbazı

Turizm

Firmamız 2007 yılından bu yana turizm, vize, vatandaşlık, eğitim danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir ve alanında en önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Her geçen yıl tecrübemiz artmış ve hizmet ağımız genişlemiştir.

Erken Rezervasyon

Erken rezervasyon, yaz mevsimi için planlanan tatilin birkaç ay öncesinden cazip ödeme seçenekleri ve %50'ye varan indirimlerle satın alma imkânı veren kampanyalardır. Özellikle Kasım-Aralık aylarında başlayan ve ekonomik tatile gitme şansı olarak adlandırılan erken rezervasyon kampanyalarına ilgi her geçen sene artmaktadır. Erken rezervasyonlarda sezona yaklaştıkça fiyatlar artmakta ve otellerin indirim oranları düşmektedir. Bu nedenle, uygun fiyatlarla tatil imkanını kaçırmamak adına rezervasyonlar için kış aylarını seçmekte fayda vardır. Balkan Travel aracılığında gerçekleştirilen erken rezervasyon sayesinde, yüksek fiyatlardan etkilenmeden tatil yapma imkânı vardır.

Avantajlı fiyatlardan faydalanmak için otellerimize göz atın.

Yurt Dışı Turlar

Balkan Travel sayesinde dünyanın en güzel şehirlerine gidilebilir ve istenen rotalar ziyaret edilebilir. Kampanyalı yurt dışı turlarımız ve ödeme kolaylıkları ile hayallerdeki tüm ülkeleri gezmek gayet kolay. Yurt dışı turlar ile farklı kültürleri ve gelenekleri tanıma şansını ofislerimize gelerek yakalamak mümkün. Bu doğrultuda, Balkan Travel aracılığı ile yurt dışı seyahatler için gerekli olan vize, otel konaklaması ve sigorta işlemleri profesyonel bir şekilde güven içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Uçak Bileti

Kurulduğu günden bugüne kadar binlerce tatil severe istediği yere seyahat hizmeti sunan Balkan Travel olarak, en uygun uçak biletlerini müşterilerimize sunuyoruz. Uçak bileti işlemlerinde dünyanın her noktasına en uygun fiyatlar Balkan Travel’da. Yüzlerce havayolunun en uygun fiyatlı biletlerine, bizimle irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. İster gidiş dönüş ister tek yön uçak biletine erişim, Balkan Travel sayesinde oldukça kolay…

Transfer Hizmetleri

Turizm sektöründe müşteri odaklı çözümler sunan Balkan Travel, kalite standartlarından ödün vermeden çalışmaktadır. Uçak ve otel rezervasyonlarından vize danışmanlığına kadar rehberlik hizmeti sunan ofisimiz, transfer hizmetlerinde de en iyi olma hedefindedir. Balkan Travel, son model araçlar ve tecrübeli şoförler eşliğinde, tüm transfer hizmetlerinde de adından söz ettirmektedir.