Balkan Travel Logo

Bulgaristan Konsolosluğu Yetkili Acentası

Vize Sihirbazı

Vize İşlemleri

Firmamız 2007 yılından bu yana turizm, vize, vatandaşlık, eğitim danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir ve alanında en önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Her geçen yıl tecrübemiz artmış ve hizmet ağımız genişlemiştir.

Vize, bir devletin ülkesine seyahat edecek bir yabancının pasaportuna koyduğu ve bu yabancının ülkesine girebileceğini gösteren bir kayıttır. Vizeler, seyahat edilecek ülkenin büyükelçiliğinin konsolosluk bölümünden, başkonsolosluğundan veya konsolosluğundan alınır.

Yıllardır Türkiye’de, yurtdışına gitmek ve iş yapmak isteyenlere profesyonel vize ve gerekli olan diğer danışmanlık hizmetlerini veren Balkan Travel olarak, müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet sunma amacındayız. Kadromuz bu doğrultuda, her iki ülkeyi iyi tanıyan kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca vize işlemlerinden sonra da karşılaşılabilecek sorunları göz önünde bulundurarak, Bulgaristan’da olduğu gibi diğer ülkelerin birçok bölgesinde özenle seçtiğimiz avukat, muhasebeci ve danışmanlarla daha verimli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Deneyimli temsilcilerimizle vize işlemlerinin takibini yaparak, müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.