Balkan Travel Logo

Bulgaristan Konsolosluğu Yetkili Acentası

Vize Sihirbazı

Hakkımızda

Firmamız 2007 yılından bu yana turizm, vize, vatandaşlık, eğitim danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir ve alanında en önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Her geçen yıl tecrübemiz artmış ve hizmet ağımız genişlemiştir.

Balkan Travel olarak, 2007 yılından bu yana Bursa başta olmak üzere, İzmir ve Bulgaristan ofislerimizle turizm, vize, vatandaşlık, eğitim danışmanlığı konusunda kalite ve güven öncelikli hizmet vermekteyiz.

Alanında en önde gelen kuruluşlar arasında yer alan firmamız, tüm dünya ülkelerine yönelik vize işlemlerini titizlikle uygularken, her geçen yıl hizmet ağını da genişletmektedir. 

Profesyonel hizmet anlayışı ve uzman kadromuz ile yıllardır Türkiye’den Bulgaristan’a seyahat amacıyla gitmek veya orada iş yapmak isteyenlere, vize ve gerekli olan diğer danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.

Turizm sektöründe müşteri odaklı çözümler sunarak, kalite standartlarından ödün vermeden, uçak ve otel rezervasyonlarından vize danışmanlığına kadar birçok alanda hizmetlerimiz bulunuyor. 

Müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunma amacındayız ve bu doğrultuda da Türkiye ve Bulgaristan’ı oldukça iyi tanıyan kişileri kadromuzda bulunduruyoruz. Bunun yanında, kökleri Bulgaristan’a uzanan Türkiye doğumlu kişilerin, Bulgaristan vatandaşlığını almaları hususunda da çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda, vekâletname ile prosedürleri yerine getirerek her türlü iş takibini yapmaktayız.

Bulgaristan Konsolosluğu yetkili acentesi de olan Balkan Travel olarak, süresi dolan Bulgaristan pasaportu ve kimliklerini yenileme alanında hizmet verip, ilk defa Bulgaristan pasaportu almak isteyen vatandaşlara da yardımcı olmaktayız.

Güven ve memnuniyet odaklı çalışma prensibimiz ile işlemleri en kısa sürede sonuçlandıran firmamız, vize ve her türlü işlemlerden sonra karşılaşılabilecek sorunları göz önünde bulundurarak, Bulgaristan’ın birçok bölgesinde özenle seçtiği avukat, muhasebeci ve danışmanlarla çalışmalarını daha verimli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Başta Bursa olmak üzere, İzmir ve Bulgaristan ofisleri ile sektöründe ‘güvenilir ve kaliteli hizmet’ ilkesinden taviz vermeden, turizm ve seyahat danışmanlığı alanında vatandaşların ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda etkin, kişisel ve profesyonel olarak hizmet sunuyoruz.

Donanımlı kadromuz ile turizm alanında elde ettiğimiz deneyimleri kurumsal ve yapısal bilgiler doğrultusunda vatandaşlarımıza sunup; sahip olduğumuz bilgi, birikim ve deneyimlerle müşterileri taleplerini karşılama gayretindeyiz.

Değişimlerin son derece hızlı ve radikal olduğu yeni dünya düzeninde, gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden firmamız, büyük bir titizlikle çalışarak müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktadır. 

Müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan ve uzun süre konsoloslukta beklemelerine gerek kalmadan, tüm prosedürlerini en kısa sürede yerine getirerek, sonuç odaklı çalışmalara imza atıyoruz.

Hizmet verdiğimiz alanlarda tüm çalışmalarımızı uygun usuller çerçevesinde hızlı, ilkeli ve güvenilir bir şekilde yürüterek, deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile adımızdan ve kalitemizden söz ettirmeye devam edeceğiz.