Balkan Travel Logo

Bulgaristan Konsolosluğu Yetkili Acentası

Vize Sihirbazı

Kanada Ticari Vizesi

Firmamız 2007 yılından bu yana turizm, vize, vatandaşlık, eğitim danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir ve alanında en önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Her geçen yıl tecrübemiz artmış ve hizmet ağımız genişlemiştir.

Kanada iş ve ticari amaçlı ziyaretler için çok sık tercih edilen bir ülkedir. Ülkeye ticari amaçlı yolculuklar için Kanada ticari vizesi alınması gerekmektedir.

Kanada Ticari Vizesi İçin Gerekli Evraklar

 • Kanada seyahati sonrası en az 1 yıl geçerli olan pasaport.
 • Arka fonu beyaz, 35x45 mm ölçülerinde 2 adet biyometrik fotoğraf.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi, aile ve adres bilgilerinin bulunduğu tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Şirketin antetli kağıdına ve Kanada Büyükelçiliği’ne hitaben yazılmış, kişinin seyahat tarihlerini ve amacını açıklayan, kaşeli ve ıslak imzalı vize talep dilekçesi.
 • Orijinal faaliyet belgesi, imza sirküleri, Sicil gazetesi, vergi levhası fotokopilerini içeren güncel şirket belgeleri.
 • Kanadalı şirketin antetli kağıdına kaşe ve imzalı olarak hazırlanacak davet mektubu, davet eden kişinin Kanada Pasaport ve Kimlik kartı fotokopisi ile ibraz edilmesi gerekmektedir.
 • Hesap hareketlerini gösteren ve minimum 7000 TL bakiyesi olan kaşeli, ıslak imzalı şirketin çalıştığı bankaya ait olan son 3 aylık vadesiz hesap özeti (bankanın imza sirküleri ile ibraz edilmesi gerekmektedir)
 • Varsa kira, tapu, araç ruhsatı fotokopiler.
 • Varsa evlilik cüzdanı fotokopisi.
 • Kanada vize başvuru formu.
 • Aile bilgi formu.

Ek Belgeler

 

Şirket Çalışanları İçin Vize Başvuru Evrakları

Son 3 aylık, ıslak imza ve kaşeli maaş bordrosu, SGK işe giriş bildirgesi ve SGK hizmet dökümü, varsa evlilik cüzdanı fotokopisi gerekmektedir.

 

Kanada Ticari Vizesi İçin Genel Bilgiler

Kanada ticari vizesi alarak kısa süreli Kanada’ya gidebilirsiniz. Bu vize ile ülkedeki iş fırsatlarını yakından tanıma şansına sahip olabileceğiniz gibi konferans, seminer, fuar gibi etkinliklere de katılabilirsiniz. Kanada ticari vizesi ile ülkede en fazla 6 ay kalınabilir.

Kanada Ticari Vizesi Nereden Alınır ?

Başvuru formlarını doğru bir şekilde doldurup belgeleri tamamladıktan sonra Kanada Konsolosluğu’nun belirlediği yetkili vize başvuru merkezine gitmeniz gerekmektedir. Evraklarınızı teslim edip başvuru ücretini ödemenizin ardından başvurunuzu takip etmeye başlayabilirsiniz. Balkan Travel bünyesindeki danışmanlarımız sizin adınıza işlemlerinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde yürütmektedir.

Kanada Ticari Vizesi Ücreti

Kanada ticari vize harç bedeli 100 CAD’dır.

Balkan Travel Aracılığıyla Kanada Ticari Vizesi Nasıl Alınır?

Bünyemizdeki deneyimli çalışan kadromuz ile Kanada ticari vizenizi en hızlı şekilde almanıza yardımcı olmaktayız. Gerekli olan evrak listesine Balkan Travel aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kanada vizesi hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye de danışmanlarımız ile irtibata geçerek ulaşmanız mümkün.

Kanada Ticari Vizesi Müracaatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ticari amaçlı Kanada’ya gitmek için Kanada ziyaretçi vizesi için başvuru yapılması gerekmektedir. Bunun için de geçerli bir pasaporta sahip olmanız lazım. Ayrıca ülkeye girebilmek adına gerekli olan tüm koşulları sağlamanız gerekmektedir.


Kanada Ticari Vizesine Hemen Başvur

Sorunuz mu var?

Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. SORU SOR