Balkan Travel Logo

Bulgaristan Konsolosluğu Yetkili Acentası

Vize Sihirbazı

Kanada Eğitim Vizesi

Firmamız 2007 yılından bu yana turizm, vize, vatandaşlık, eğitim danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir ve alanında en önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Her geçen yıl tecrübemiz artmış ve hizmet ağımız genişlemiştir.

Kanada’da eğitim denildiğinde öncelikle dil okulları akıllara gelmektedir. Çünkü ülkede çok sayıda dil okulu vardır. Kanada’da eğitim masrafları birçok ülkeye göre uygundur.

Kanada Eğitim Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Kısa süreli Kanada dil okulları vizesi genel olarak 6 aydan kısa süreli eğitim amacıyla alınacak olan vize türüdür. Kısa süreli eğitim amaçlı Kanada vizesi uzatılamaz. Eğitim vizesi ile ilgili her türlü bilgiye Balkan Travel aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.

Kanada Eğitim Vizesi İçin Genel Bilgiler

Vize başvurularının seyahat tarihine kadar sonuçlanması için bu tarihten birkaç hafta önce başvuru işlemlerine başlanması önerilmektedir. Başvuruda kesinlikle sahte belge kullanılmamalıdır. Ayrıca yanıltıcı ve yanlış bilgilere de yer verilmemelidir.

Kanada Eğitim Vizesi Nereden Alınır ?

Kanada’da eğitim vizesi almak için gerekli her türlü bilgiye Balkan Travel aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.

Kanada Eğitim Vizesi Ücreti

Kanada kısa süreli dil okulu vizesi harç bedeli 100 CAD’dır.

Balkan Travel Aracılığıyla Kanada Eğitim Vizesi Nasıl Alınır?

Bünyemizdeki deneyimli çalışan kadromuz ile Kanada eğitim vizenizi en hızlı şekilde almanıza yardımcı olmaktayız. Gerekli olan evrak listesine Balkan Travel aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kanada vizesi hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye de danışmanlarımız ile irtibata geçerek ulaşmanız mümkün.

Kanada Eğitim Vizesi Müracaatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kanada’da eğitim alanında uluslararası üne sahip üniversiteler yer almaktadır. Kanada dil okulları genel olarak Toronto, Vancouver, Montreal şehirlerde bulunmaktadır. Ülkede hükümet yabancı öğrencilere mezuniyetlerinin ardından 1 ile 3 yıl arasında ücretli çalışma imkânı sağlamaktadır. Bu da öğrencilerin iş tecrübesi edinmesine katkı sağlamaktadır. Kanada’da mezuniyetten sonra alışma ve eğitim vizesi için ayrıntılı bilgiye Balkan Travel aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.


Kanada Eğitim Vizesine Hemen Başvur

Sorunuz mu var?

Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. SORU SOR