Balkan Travel Logo

Bulgaristan Konsolosluğu Yetkili Acentası

Vize Sihirbazı

Kanada Özel Vize

Firmamız 2007 yılından bu yana turizm, vize, vatandaşlık, eğitim danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir ve alanında en önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Her geçen yıl tecrübemiz artmış ve hizmet ağımız genişlemiştir.

Kanada vizesi ile ilgili her türlü vize başvuru işlemlerini Balkan Travel aracılığı ile yapabilirsiniz. Bünyemizdeki alanında uzman kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız.

Kanada Özel Vize İçin Gerekli Evraklar

 • Kanada Büyükelçiliği’ne hitaben İngilizce yazılmış vize talep dilekçesi (Kişinin seyahat amacı ve tarihlerinin yer alması gerekmektedir. Ayrıca ıslak imzalı olmalıdır.)
 • Vadesiz banka hesap dökümü bakiyesi en az 7000 TL olan son 3 aylık banka hesap özeti. (Kaşelenmiş, ıslak imzası olmalıdır ve yanında mutlaka banka imza sirküleri ile sunulmalıdır.)
 • Varsa kira gelirleri, tapular ve otomobil ruhsatı fotokopileri.
 • Evlilik durumunda evlilik cüzdanı fotokopisi.
 • Nüfus cüzdanı ya da yeni kimlik kartı fotokopisi. Başvuran yabancı uyruklu ise oturum izni kartının arkalı önlü fotokopisi gerekmektedir.
 • Arka fonu beyaz 2 adet biyometrik yeni fotoğraf.
 • Son 10 yıl içerisinde alınmış ve en az 1 yıl geçerliliği olan pasaport.
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği belgesi
 • Aile ve adresi bilgileri. Evli kadınların evlenmeden önceki soyadları belgede mutlaka yer almalıdır.
 • Kanada vize başvuru formu
 • Aile bilgi formu

Ek Belgeler

 

Şirket Sahipleri İçin Vize Başvuru Evrakları

Son 3 aylık orijinal faaliyet belgesi fotokopisi, Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi, şirketin imza sirküleri fotokopisi, son tarihli vergi levhası fotokopisi, SGK 4B hizmet dökümü, Bakiyesi en az 7000 TL olan, kaşeli ve ıslak imzalı son 3 aylık şahsi banka hesap cüzdanı veya vadesiz banka hesap dökümü (yanında mutlaka banka imza sirküleri olmalı) gerekmektedir.

Kamu Çalışanları İçin Vize Başvuru Evrakları

Kişinin görev yaptığı kurumdan alınmış mühürlü ve ıslak imzalı görev ve izin yazısı, görev kimlik kartı fotokopisi, son 3 aylık, imzalı ve mühürlü maaş bordrosu gerekmektedir.

Doktor, Avukat ve Tüccarlar İçin Vize Başvuru Evrakları

Son 3 ay içerisinde alınmış oda sicil kaydı, güncel tarihli şirket evrakları (sicil gazete, imza sirküleri, vergi levhası fotokopileri), meslek kimlik kartı fotokopisi, SGK işe giriş bildirgesi ve SGK hizmet dökümü, son aylık kaşe ve ıslak imzalı maaş bordrosu gerekmektedir.

SGK'lı Çalışanlar İçin Vize Başvuru Evrakları

Güncel tarihli şirket evrakları (faaliyet belgesinin orijinali, vergi levhası belgesi, imza sirküleri, ticaret sicili gazetesi), SGK İşe giriş bildirgesi ve hizmet dökümü, vadesiz banka dökümü bakiyesi en az 7000 TL olan kaşe ve ıslak imzalı son 3 aylık banka hesap özeti (Yanında mutlaka banka imza sirküleri olmalıdır), son 3 aylık, kaşe ve ıslak imzalı maaş bordrosu gerekmektedir.

Emekliler İçin Vize Başvuru Evrakları

Varsa emeklilik kartı fotokopisi, emekli olunan kurumdan alınmış ıslak imzalı bir yazı ya da e-devlet web sitesinden e-devlet şifrenizle alacağınız emeklilik kaydı ve emeklilik maaş bilgisi belgelerinin çıktısı, emekli maaşını alınan bankadan son 3 aylık banka dökümü ve banka yetkilisinin imza sirküleri, son 3 aylık şahsi banka hesap cüzdanı veya bakiyesi en az 7000 TL olan kaşe ve ıslak imzalı vadesiz banka hesap dökümü (yanında mutlaka banka imza sirküleri olmalıdır) gerekmektedir.

Öğrenciler İçin Vize Başvuru Evrakları

Öğrenci belgesi, muvafakatname (kişi 18 yaşından küçük ise hem anne hem de baba tarafından imzalanmış ve noter tarafından onaylanmış belgenin orijinali) gerekmektedir.

 

Kanada Özel Vize İçin Genel Bilgiler

Vize başvurularının seyahat tarihine kadar sonuçlanması için bu tarihten birkaç hafta önce başvuru işlemlerine başlanması önerilmektedir. Başvuruda kesinlikle sahte belge kullanılmamalıdır. Ayrıca yanıltıcı ve yanlış bilgilere de yer verilmemelidir.

Kanada Özel Vize Nereden Alınır ?

Kanada özel vizesine (aile ziyareti) başvurabilmek için Kanada Göçmenlik ve Mülteci Koruma Yasası’nın tüm şartlarının yerine getirilmesi gerekmektedir. Vize için geçici olarak Kanada’da kalınacağı, seyahat bitiminde dönüleceği, seyahat boyunca kişisel masraflarının karşılanabileceği kanıtlanmalıdır. Kanada özel vizesi için her türlü bilgiye Balkan Travel aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.

Kanada Özel Vize Ücreti

Kanada özel vizesi (aile ziyareti) harç bedeli 100 CAD’dır.

Balkan Travel Aracılığıyla Kanada Özel Vize Nasıl Alınır?

Bünyemizdeki deneyimli çalışan kadromuz ile Kanada özel vizenizi en hızlı şekilde almanıza yardımcı olmaktayız. Gerekli olan evrak listesine Balkan Travel aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kanada vizesi hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye de danışmanlarımız ile irtibata geçerek ulaşmanız mümkün.

Kanada Özel Vize Müracaatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kanada Konsolosluğu ihtiyaç duyması halinde vize başvurusunda bulunan kişiyi mülakata çağırma yetkisine sahiptir. Bunun yanında ek evrak talebinde de bulunabilir. Vize başvurusu ie ilgili son karar her zaman konsolosluğa aittir.


Kanada Özel Vizene Hemen Başvur

Sorunuz mu var?

Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. SORU SOR